Користени возила

Совршена можност да купите користено возило во одлична состојба!

За сите користени возила во рамките на оваа понуда, Peugeot гарантира за:

● оригиналното потекло,
● впишаните километри и
● исправноста на возилата.

Сега имате избор!

Peugeot возила

PEUGEOT EXPERT L3 N2 2.0HDI 120kc (со вграден разладен уред)

Година на производство: 2018, 191895 km, Цена: 15.800 € (976.440 ден.) Носивост: 1200 kg

1 / 3
Дополнителна опрема

ABS+AFU+ESC+ASR+BOS+ESP, серво управувач подесив по висина и длабочина,воздушно перниче за возач и совозач, десна странична лизгачка врата,двокрилна задна врата 50/50 со можност за отварање 180°, централно заклучување до далечинско, електрични подигнувачи на предни стакла,електрично подесување на ретровизори со грејачи, радио уред RD6 со 4 завучника, USB, AUX, 12V приклучок, Bluethoot handsfree поврзување со телефон, фиксна преграда помеѓу патничкиот и товарниот дел, LCD екран на централната инструментна плоча, патен компјутер, темпомат со ограничувач на брзина, акустично предно ветробранско стакло, мануелен клима уред, совозачка клупа со 2 места за седење со MODUWORK® функција, заден сензор за помош при паркирање, бела боја

PEUGEOT 308 SW 2.0HDI 150kc GT

Година на производство: 2018, Изминати километри: 98000 km, Цена: 16.500 € (1.019.700 ден.)

1 / 3
Дополнителна опрема

ABS+ESP, алуминиумски фелни 17”, LED дневни светла, Android Auto, CD со Bluethoot, USB, автоматска клима, темпомат, автоматско вклучување/исклучување на светла, асистенција за ненамерно напуштање на коловозна лента со препознавање на знаци за ограничување на брзина,сензор за дожд, панорамски стаклен кров, надолжни кровни шини, спортски седишта, грејачи на предни седишта, GT Line спортски пакет, кука за влечење, металик боја, 6 воздушни перничиња, централно заклучување , електрика на сите стакла со електрика на ретровизори, серво управувач со GT кожен управувач.

Возила од други брендови

Opel Corsa 1.5D 102ks MT6 “GS-Line”

Гориво: дизел, Година на производство/прва регистрација: 2019/2022, Изминати километри: 69.000 км, Цена 12.900 eur (797.220 ден), Локација: салон на Опел на ул. Илинденска 109

1 / 7
Дополнителна опрема

надворешен кров и ретровизори во црна боја, спортски браници, спортска модифицирана шасија, алуминиумски педали, хромирана издувна цевка, 17” алуминиумски бандажи црни со полирани краци, внатрешен тапацир на кровот во црна боја, затемнети фабрички задни прозорци, спортски предни седишта, ABS/ESP/HSA/DDS, 6 воздушни перничиња, клима уред, LED предни светла, темпомат, електрика на предни/задни прозорци,паркинг сензори назад итн..

AUDI Q7 3.0TDI 233kc

Година на производство: 2008, 205930 km, Цена: 12.000 € (741.600 ден.

1 / 3
Дополнителна опрема

ABS+REF+AFU+ESP+ Hill assist, 10 воздушни перничиња, комплетна електрика, хидрауличен серво управувач, навигација, BOSE професионален аудио систем, магленки, 18"алуминиумски наплатки, автоматски двозонски клима уред, сончев кров со можност за отварање, радио со Bluethoot, преден и заден сензор за помош при паркирање, електрични преклопливи ретровизори со осветлување,xenon предни светла, централно заклучување со далечинско управување, автоматски активирање на дневни светла, темпомат со лимитер за брзина, грејачи на предните седишта, седишта обложени со природна кожа, металик боја