koristeni

Совршена можност да купите користено возило во одлична состојба!

За сите користени возила во рамките на оваа понуда, Peugeot гарантира за:
● оригиналното потекло,
● впишаните километри и
● исправноста на возилата.

Сега имате избор!

Peugeot 307

X-Line 1.4 MPi 90 KC

Година на производство: 2006
Изминати километри: 252.200 km
Цена: 2.500 € (154.500 ден.)

Дополнителна опрема:

ABS, мануелен клима уред, серво управувач, 2 воздушни перничиња, централно заклучување со далечинско, патен компјутер, темни стакла, радио CD со команди под управувач, кодирано стартување, електрика на предни стакла, металик боја.

Peugeot 308

Style 1.6 BlueHDi 90 КС

Година на производство: 2015
Изминати километри:98.120 km
Цена: 9.000 € (556.200 ден.)

Дополнителна опрема:

ABS+ESP+REF+AFU автоматски двозонски клима уред, серво управувач, 6 воздушни перничиња, централно заклучување со далечинско, патен компјутер со 7’’ екран на допир ,темпомат, радио со USB + Bluetooth, LED предни светла, 3D LED задни светла, задни сензори за помош при маневрирање, дополнително затемнети задни стакла, металик боја.

Peugeot 508

GT 1.6 PureTech Stop & Start EAT8 225 KC

Година на производство: 2018
Изминати километри: 13.880 km
Цена: 42.300 € (2.614.140 ден.)

Дополнителна опрема:

ABS+CSD+ASR+AFU+REF+LKA+AEB+FCW, автоматски двозонски клима уред, повеќенаменски радар, 6 воздушни перничиња, седишта обложени со превртена кожа Alkantara, активна контрола на потпирање, FOCAL премиум Hi-Fi систем, 19” алуминиумски фелни, Full LED предни светла, мултифункционален екран на допир од 10” во HD, навигација со Mirror Link, ергономски предни седишта (Aktion fur Gesunder Rucken), патен компјутер, грејачи на предните седишта, електрично подесување на предните седишта со вградени масажери, активен темпомат со функција STOP & GO, ДАБ радио сигнал со USB + Bluetooth, комплетна електрика, hill assist, 3D LED задни светла, мултифункционален управувач, металик бела боја.

Peugeot 508

GT-Line 2.0 BlueHDI Stop & Start EAT8 177 KC

Година на производство: 2019
Изминати километри: 6.880 km
Цена: 38.300 € (2.366.940 ден.)

Дополнителна опрема:

ABS+CSD+ASR+AFU+REF+LKA+AEB+FCW, автоматски двозонски клима уред, повеќенаменски радар, 6 воздушни перничиња, седишта обложени со превртена кожа, активна контрола на потпирање, 19” алуминиумски фелни, Full LED предни светла, Мултифункционален екран на допир од 10” во HD, навигација со Mirror Link, Ергономски предни седишта (Aktion fur Gesunder Rucken), патен компјутер, темпомат, радио со USB + Bluetooth, комплетна електрика, hill assist, 3D LED задни светла, мултифункционален управувач, металик црна боја.

Користени возила од други брендови

Renault Laguna

2.0 DCI 150 KC

Година на производство: 2010
Изминати километри: 167.200 km
Цена: 6.900 € (426.420 ден.)

Дополнителна опрема:

ABS+ESP, автоматски двозински клима уред, серво управувач, 7 воздушни перничиња, безконтактно отварање и стартување, патен компјутер, Xenon предни светла, темпомат, радио со USB + Bluetooth, 2D/3D Навигационен уред алуминиумски фелни 18”, задни сензори за паркирање, електрика на предните стакла, грејачи и преклопливи надворешни ретровизори, мултифункционален управувач обложен со кожа, металик сива бела.

Volkswagen Beetle

1.4 Бензин

Година на производство: 2007
Изминати километри: 130.800 km
Цена: 4.900 € (302.820 ден.)

Дополнителна опрема:

ABS, мануелен клима уред, серво управувач, електрика на предни стакла, централно заклучување со далечинско, радио со CD + 6 звучника, алуминиумски фелни 15”, 2 воздушни перници, затемнети стакла, патен компјутер

BMW

SW Серија 3 модел E46 330D

Година на производство: 2002
Изминати километри: 285.500 km
Цена: 3.500 € (216.300 ден.)

Дополнителна опрема:

ABS, мануелен клима уред, серво управувач, 2 воздушни перничиња, централно заклучување со далечинско, патен компјутер, радио со USB, тонирани стакла, електрика на стакла, алуминиумски бандажи, греење на седишта, висинско подесување на седиштата, сребрена металик боја.

BMW

320 Coupe 176 kc Diesel

Година на производство: 2009
Изминати километри: 130.200 km
Цена: 11.200 € (‭692.160‬ ден.)

Дополнителна опрема:

ABS+ESP, воздушни перничиња, централно заклучување со далечинско и два клуча, патен компјутер, темни стакла, радио CD, кодирано стартување, електрика на предни стакла, бела боја.

Mitsubishi Outlander

Instyle 2.2 D

Година на производство: 2015*
Изминати километри: 8.500 km
Цена: 29.500 € (1.823.100 ден.)

Дополнителна опрема:

ABS+ESP, автоматски клима уред, навигационен уред, 7 кожени седишта, грејачи на седишта, LED светла, камера за помош при паркирање, активен темпомат, систем за предупредување за ненамерно напуштање кол.лента, отклучување и стартување без клуч, радарски систем за одржување на брзината, радио со CD + дополнително озвучување, 6 воздушни перничиња, 4 x 4 со заклучување, затемнети стакла, електрика на ретроивизори, активна гаранција
*Дата на прва регистрација 01.2016.

Nissan Navara

2.5D 170kc 4x4 N1 (товарно) AUTO

Година на производство: 2008
Изминати километри: 198.100 km
Цена: 11.800 € (‭729.240 ден.)

Дополнителна опрема:

ABS+ESP, автоматски клима уред, серво управувач, 6 воздушни перничиња, централно заклучување со далечинско, грејачи на предите седишта со електрично регулирање, патен компјутер со висински параметри, радио со CD, кодирано стартување, електрика на предни и задни стакла, металик боја на каросеријата.
*товарно моторно возило со повраток на ДДВ